خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۴/۰۵/۲۸ ۰۶:۱۹
شناسه خبر : 9

درباره ما

شرکت راستین پلاست آریا این شرکت در سال ۱۳۹۲ در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی ایوانکی پس از دریافت مجوزهای لازم و ثبت برند شروع به فعالیت نموده و با فنآوری و تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن درحال تلاش و تولید با بالاترین کیفیت و خدمات به مشتریان خود می باشد. با توجه […] ...

شرکت راستین پلاست آریا

این شرکت در سال ۱۳۹۲ در کارخانه ای واقع در شهرک صنعتی ایوانکی پس از دریافت مجوزهای لازم و ثبت برند شروع به فعالیت نموده و با فنآوری و تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن درحال تلاش و تولید با بالاترین کیفیت و خدمات به مشتریان خود می باشد.

با توجه به ظرفیت تولید این مجموعه وقابلیت تولید و دوخت مصنوعات توسط کارکنان مجرب و کار آزموده، محصولاتی با کیفیت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن وکمترین هزینه در اختیار مشتریان خود قرارمی دهد.

شرکت تولیدی راستین پلاست آریا با ظرفیت تولید روزانه ۵تن فیلم پلی اتیلن جهت دوخت و بسته بندی در نیل به اهداف والایی همچون توسعه منابع انسانی و بازار فروش ونیز کار آفرینی واشتغال زدایی در تلاش است گام های موثرتری در مسیر خود کفایی ملی بردارد.

در این راستا دقت نظر در اصول تعریف شده مانند کیفیت کالای تولیدی در زمان مورد نظر مشتری و با قیمتی مناسب، پیوسته جزءاهداف اصلی این شرکت می باشد مدیران این مجموعه با دارا بودن دو برند تجاری پرناک و پانیذ، مجهز بودن به دستگاهای تولید، دوخت و برش و رول کن اروپایی با کادری مجرب و کار آزموده و توانایی تولید کیسه های فریزی بسته بندی رول شده در ابعاد مختلف و نیز کیسه های زباله رول شده در ابعاد و تعداد مختلف با بهترین ترکیب مواد، امیدوارند بتوانند به زودی با ارائه محصولات جدیدی خود، گامی دیگر در جهت کسب رضایت مشتریان بردارند.